כיצד להיפטר מחובות

כיצד להיפטר מחובות בחמישה צעדים פשוטים

פעל לפי הנחיות אלה שלב אחר שלב כדי להפחית את החוב שלך ולחזור למסלול החיים שלך ללא חובות.

להיפטר מהחוב שלך

להיות בחובות זו ללא ספק חוויה מלחיצה. נסיבות בלתי צפויות עשויות לשנות את מצבנו. אובדן עבודה, קבלת תאונה או התחייבויות מוגדלות מקשים על החזר ההלוואה.

לפעמים להיות בחובות זה בלתי נמנע. בעוד ש -30% מכלל העובדים בארצות הברית הם עצמאיים, יזמים אלה נדרשים לעתים קרובות להסתמך על חובות כדי להפעיל את עסקיהם.

מצד שני, חוב עשוי להיות גם תוצאה של הוצאות בלתי נשלטות או תערובת של השניים. עם זאת, בין אם לשימוש אישי ובין אם עסקי, חוב עלול להחליש. יישום דרכים מעשיות כיצד להפוך לחופשי חוב הוא התחלה טובה.

חמש דרכים מעשיות להפוך לחובות חופשיים

1. קבל החלטה מודעת להפסיק ללוות כסף

הדרך הטובה ביותר להתחיל להיפטר מהחובות היא להפסיק תלוי בחוב ובאשראי למימון אורח החיים שלך. אם אין לך מזומן לשלם עבור משהו, פשוט אל תקנה אותו, במיוחד באשראי. קבל החלטה מאושרת להפסיק ללוות כסף. לאחר מכן תוכל להתמקד בהיפטרות מהחובות הנוכחיים שיש לך.

2. שמרו על קרן חירום

קרן חירום עוזרת לך לשלם עבור מצבי חירום כאשר הם מתרחשים. אל תסמוך על כרטיסי אשראי כמקור מרכזי למימון חירום. רצוי להקים קרן חירום של 1,000 דולר ומעלה, תלוי בהוצאות הבית שלך.

3. צור תקציב ודבק בו

תקציב ריאלי הוא מה שאתה צריך כדי לצאת מהחובות. תקציב עוזר לך לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות שלך. לנוע לעבר המטרה שלך הופך להיות הרבה יותר קל עם הוצאות מבוקרות.

4. ארגן את החוב שלך

רשום את כל החובות שלך החל מהקטן והגדול ביותר. זה עוזר לך לקבל תוכנית עבודה לקראת היפטרות החוב. תסתכל על החובות עם ריבית גבוהה יותר. השתדל להיפטר מאלה תחילה ואז הכסף הנוסף הזה יכול כדור שלג לקראת תשלום החובות המשמעותיים שלך.

5. זרוק את כל המזומנים שיש לך לחובות

אם במקרה אתה מטפל במזומן כלשהו, ​​זרק אותו ישירות על חובותיך. מקורות המזומנים הללו יכולים להיות החזר מס, פריט שנמכר מבגדים למכונית או עבודות צד נוספות.

חשיבות התקצוב

כיצד להיפטר מחובות
להיכנס לחובות קל כאשר איננו יכולים לעקוב אחר ההוצאות או לא לעקוב אחריהן. תקציב יראה לכם אם יש לכם עודף או גירעון. זה גם עוזר לך לשלוט בהוצאות שלך. עם תקציב חזק במקום, אתה קונה רק את מה שאתה צריך.

אתה יכול להשתמש בעודף שלך כדי לשלם חובות עם שיעורי ריבית גדולים יותר. שוחח עם היועץ הפיננסי שלך או אפילו עם חבר מהימן כיצד ליצור תקציב ריאלי. תקבלו טיפים נוספים כיצד להיפטר מחובות.

אתה יכול גם למצוא דרכים להרוויח מזומנים נוספים בחודש. זה עשוי לכלול צורך לקבל עבודה שנייה או לעבוד יותר שעות.

תקציב עוזר לך להגיע למטרה שלך להיפטר מחובות בכך שהוא מכריח אותך לקצץ את ההוצאות שלך. עברו על רשימת הפריטים בתקציב וסלקו כל הוצאה מיותרת. זה יכול לכלול ביטול מנויים לטלוויזיה, אכילה בבית ומציאת תוכנית טלפון זולה יותר.

אם אתה נחוש לעמוד בחמש הדרכים הללו כיצד להשיג חובות בחינם, תצליח.

מתי לשקול מימון מחדש / מיזוג חובות
שתיים מהאפשרויות הנפוצות ביותר לכוונון חובותיך הן מימון מחדש או מיזוג.

מימון מחדש מחליף את החוב (ים) הישנים שלך בהלוואה חדשה לחלוטין. המטרה כאן היא להשיג ריבית נמוכה יותר. רוב הסטודנטים ישקלו לממן מחדש את הלוואות הסטודנטים שלהם, כל עוד כל החובות הם מתוכניות ממשלתיות.

האחרון פירושו להכניס את כל החובות להלוואה אחת אחת. זה עוזר לך להימנע מהתמודדות עם מלווים נפרדים. לא תסתכל על דוחות חודשיים וחיובים שונים כאשר כולם מאוחדים לחוב אחד.

השתמש במחשבון ההלוואות ב- Financer.com והשווה 31 מלווים שיכולים להציע מימון מחדש של חובות עם תנאים טובים יותר.

חשוב על הגורמים הבאים לפני מימון מחדש או איחוד החוב שלך:

האם דוח האשראי שלך השתפר? זה מציב אותך במצב חיובי עם המלווים. אתה יכול להתחיל בתהליך מוחשי להיפטר מחובות עם מלווה חדש שמציע תנאים טובים יותר.
האם הריבית הנוכחית נמוכה? אתה יכול לנצל את המצב הזה על ידי העברת התעריף המשתנה שלך לשיעור קבוע.
האם אתה יכול לשנות את תקופת התשלום שלך? גרירת חוב לאורך זמן לא עוזרת לכם להיות נטולי חובות. אם יש לך משכורת מוגדלת, שלם את החוב בזמן הקצר ביותר האפשרי.
כיצד להיפטר מחובות כרטיסי אשראי
היפטר מחובות כרטיסי אשראי מצטברים הם לעתים קרובות הסיבה שאנו שוקעים עמוק יותר בחובות. הם מעודדים הוצאות לא מבוקרות.

אסוף את כל הצהרות כרטיס האשראי שלך כדי להבין מה אתה חייב. שים לב לכל היתרות והריביות מכל כרטיס שאתה חייב. להלן כמה רעיונות כיצד תוכלו לפנות קצת מזומנים לצורך החזר חוב בכרטיס אשראי.

השתמש במזומן עד להחזר החשבון שלך. הימנע מהמשך השימוש בכרטיס האשראי.
איחד את כל הכרטיסים שלך לכרטיס בעל ריבית נמוכה יותר.
חישב כמה זמן ייקח תשלום החוב בכרטיס האשראי שלך.
הרגלים טובים אחרים להיפטר מחובות בחינם
יש לך חשבון חיסכון אוטומטי
שלם חשבונות בזמן כדי להימנע מקנסות ומחירים שנצברו.
קח איתך רשימת קניות כשאתה יוצא לקניות. זה יעזור לך להימנע מקניית דחפים
לעקוב ולרשום את כל ההוצאות.
הקפיאו כרטיסי אשראי
חי על פחות ממה שאתה מכין. אל תחרוג מההכנסה שלך בעת הוצאת כסף.
הרגלים קטנים אלה יעזרו לך להצליח במסע חיים נטולי חובות. יתכן שייקח הרבה זמן לנקות את כל החובות שלך, אולם ההתמקדות במטרה שלך היא הדבר החשוב ביותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *