יסודות הלוואות מסחריות

תהליך ההלוואות
שלא כמו מתווכים הלוואות טיפוסיים, אנחנו לא רק אוספים את המידע הכספי שלך ומכות אותם על חבורה של קירות. אנו מחליפים במלואו כל בקשת הלוואה שנכנסת, וניצול חווית החיתום והאשראי הנרחבת שלנו, עובדים על מנת לבנות את העסקה בחזית, כך שתוכל לעשות זאת בשוק. לעיתים קרובות אנו חוזרים ללקוחותינו ועובדים איתם כדי לצבוט דוחות כספיים או פעולות כדי להפוך את מה שאולי היה מניעה לאישור הלוואה.

לאחר מכן אנו שולחים את מצגת ההלוואות המפורטת שלנו למלווים שלנו לבדיקה. בהתבסס על הקשר שיש לנו עם המלווים שלנו וניסיוננו הרב שעבדנו איתם, אנו יודעים אילו ממקורות ההלוואות שלנו יש סיכוי הגבוה ביותר להלוואתך. פעמים רבות כדי לשמור על סודיות הלקוחות, אנו שולפים את כל המידע המזהה מתוך התזכיר המפורט שאנו שולחים למלווים, ואיננו מספקים להם כל מידע זה עד שנדע שהמלווה רוצה להתקדם והלווה נותן לנו את העניין שלח מידע זה ב.

בהיותנו מלווים וחתמי אשראי בעבר, אנו יודעים מה הבנקים מחפשים, והתזכירים שלנו מספקים להם את הפרטים הדרושים להם בכדי לקבל החלטה ראשונית מהירה לגבי מימוש ההלוואה או לא. למעשה, בנסיבות מרובות קיבלנו אישורים ממלווים אשר שללו בעבר את בקשות ההלוואה של הלווים כאשר הלווה פנה אליהם במקור למימון, בעיקר בשל העובדה שהם לא היו ממוקמים נכון או במתכונת שהמלווה יכול היה להבין. בהתבסס על הקשר שיש לנו עם המלווים שלנו והיקף העסקים שאנו מנהלים אליהם, בדרך כלל אנו מקבלים תשובות על בקשות הלוואה במהירות ובמדויק, כלומר המלווים שלנו אינם מבקשים חבילת מימון מלאה אלא אם כן הם מריצים את בקשת ההלוואה. שרשרת המזון ובטוחים שזה דבר שהם יכולים לעשות. הם לא רוצים לבזבז את זמננו ויודעים שאנחנו לא רוצים לבזבז את שלך.

בניגוד למלווים רבים, אנו לא נעלמים ורק מחכים לסגירה ברגע שאישור בנקאי קיים. אנו נשארים מעורבים לאורך כל התהליך, מסייעים לכם בעבודה עם סוגיות ובאיסוף הניירת שלכם ואפילו נפגשים עם שמאים, מהנדסי איכות הסביבה ופקחים אחרים שיעזרו לנוע בתהליך. אנו תמיד ניקח או נשיב את שיחת הטלפון שלך, נעדכן את מצב בקשת ההלוואה שלך, ונהיה שם כשאתה זקוק לייעוץ והכוונה. אנו יועצים כאן כדי לשרת אתכם ולעבוד לטובתכם.

הלוואות מסחריות בצורתן הבסיסית הן הסכם הלוואה בין עסק למוסד פיננסי או מלווה פרטי למימון צמיחת העסק או פעילותו. הלוואות אלה יכולות להיות מסיבות שונות ומגיעות בצורות שונות ומגוונות כדי לענות על צרכים עסקיים. חלק מהסיבות הללו יכללו רכישת ציוד, רכישת הנכס שעבורו פועל העסק, קו אשראי לענות על צרכי הון חוזר, בנייה, חברות סטארט-אפ, רכישה עסקית, מימון מחדש של נכס או חוב לטווח ארוך, הלוואות בכסף קשיח, וכן יותר. להלן 5 יסודות הלוואות מסחריות, שתרצה לדעת אם אתה מחפש את ההלוואה המסחרית הראשונה שלך.

תהליך בקשה / מסגרת זמן
בקשת הלוואה מסחרית רחבה בהרבה מאפליקציה צרכנית. בעוד שהלוואות מסחריות פחות מווסתות, תהליך החיתום הרבה יותר קפדני ומפורט. על הלווים להיות מוכנים לספק תיעוד ספציפי הנוגע לעסקיהם, כולל שנתיים עד שלוש שנות החזרי מס, דוחות כספיים, חייבים ומסמכי דוחות לחשבונות, וכן כל מידע הנוגע לביטחונות שניתן להציע להבטחת ההלוואה וכן יכול להיות תוכנית עסקית.

מסגרת הזמן נוטה להיות ארוכה יותר מכיוון שתהליך החיתום עשוי לכלול הזמנת וסקירת דוחות צד ג ‘שונים, כמו הערכה או בדיקה סביבתית, בנוסף לבדיקה הכספית של העסק והבעלים (ים) או הערב (ים). בממוצע, הלוואה מסחרית עשויה להימשך 60 עד 90 יום כדי להגיע לסגירה, אולם מסגרת זמן זו עשויה להיות קצרה או ארוכה יותר, תלוי במורכבות העסקה.

גורמי תזרים מזומנים

באמצעות הלוואה מסחרית, המלווים בוחנים את יכולתו של העסק או הנכס לייצר הכנסה להחזר ההלוואה, ולא רק להעריך את האדם כפי שהיה עושה עם הלוואה צרכנית. באופן כללי, המלווה ירצה להבטיח כי תזרים מזומנים מתאים זמין לשלם את כל התחייבויות החוב השוטפות של לפחות 1.25x. מדד זה שמלווים מסתכלים עליו הוא קריאה יחס כיסוי החוב (DSCR), שלוקח את הרווח התפעולי הנקי של עסק ומחלק בסך החוב שהעסק מחויב לפרוע.

ההלוואה לערך, או LTV, היא גורם מפתח נוסף שנבדק על ידי המלווים. בפשטות מוגדרת, זהו המדד של סכום ההלוואה כנגד שווי הבטוחות. במקרה של נדל”ן, זה אופייני לראות דרישה של 80% LTV, מה שאומר שהלווה יביט בהצבת 20% מזומנים משלהם.

מבנה הלוואות
תנאי הלוואה מסחריים הם בדרך כלל חמש שנים או פחות, כאשר תקופת ההפחתה ארוכה יותר מתקופת ההלוואה, עד 20 עד 25 שנה. אולי אתה תוהה מדוע 5 שנים? ישנם כל כך הרבה משתנים שיכולים לקרות בכל סוג של שוק עסקי בתוך פרק זמן זה, עד שרוב המלווים אינם רוצים לקבל את הסיכון של קביעת שיעור הלוואות מסחריות לפרק זמן ארוך יותר.

הריבית שתקבל עבור הלוואה מסחרית תלויה בסוג העסק, במצבו הכלכלי ובחוזק הבעלים או הערב (ים) ובסוג ההלוואה הדרושה לו. היו מוכנים לכך שהריבית תהיה גבוהה יותר משיעורי הצרכן, מכיוון שעסקים מסתכנים להלוואות באופן כללי.

ניתן לבקש שכר טרחה של הלוואות מסחריות מראש, או אולי לקבץ אותה בהלוואה. דוגמאות לשכר טרחה שניתן לצפות בהן כוללות כיסוי על עלויות הערכת הנכס, עלויות משפטיות, דמי בקשה להלוואות או מקור, ודמי סקר. בנוסף, לרוב ההלוואות המסחריות יש דמי קנס מראש לתשלום ההלוואה שלך מוקדם. שכר הטרחה תלוי כולם ברמת הסיכון בהלוואתך, באופי סוג העסק או הנכס שלך, ולעתים קרובות הם מוגדרים בסולם הזזה.

אבטחה
המלווים ברוב הנסיבות ירצו ביטחונות, דבר בעל ערך שהם יכולים להחזיק כביטחון, למקרה שתחליף את ההלוואה. דוגמאות לביטחונות כוללות חשבונות חייבים, ציוד, מלאי, נדל”ן ו / או ערבות אישית. ערב הוא אדם, בדרך כלל בעל העסק, שמבטיח לשלם את החוב במידה והעסק יחליף את התחייבות ההלוואה. סוג הבטוחות הנדרש תלוי באופי העסק שלך, כמו גם בתנאים והגבלות של המלווה. אין זה נדיר שמצפים מהבעלים לחתום כערבים בנוסף לשעבודים.

מעקב לאחר שהלוואתך נסגרת
לעיתים קרובות, ישנם תנאים שהם חלק מהסכם ההלוואה המסחרית אשר לווה עסקי נדרש לעמוד לאחר סגירת ההלוואה. דוגמאות לתנאי הלוואה, או אמות מידה כידוע, כוללות שמירה על רמות ביטוח נאותות ו / או אספקת דוחות כספיים מבוקרים רבעוניים או שנתיים למלווה, כך שיוכלו לפקח על בריאות העסק וביצועיו.

עכשיו כשאתה יודע כמה מהיסודות, לאן אתה הולך למצוא הלוואה מסחרית? ישנם מגוון מקורות הלוואות, לרבות בנקים גדולים ומקומיים, איגודי אשראי, מלווים מיוחדים ומתווכים. אצלנו בהלוואות מסחריות X, אנו מתמחים בעזרה ללווים לניווט בתהליך שעשוי להיות מכריע ומשתמשים במומחיותנו ובקשרים להלוואות כדי למצוא את הפיתרון המתאים ביותר לצרכים שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *